Hakkımızda

Firma Tanıtımı

slider slider slider
SN ELEKTRİK FİRMA Tanıtım Yazısı

SN Mühendislik gelişen teknolojiler ışığında yerli ve yabancı standartlardan faydalanarak, çağın gereklerine uygun, yenilikçi çözümlerle, ekonomik ve uygulanabilir elektrik tesisatı projeleri üretmektedir.

Firmamızda elektrik tesisatı projeleri, Yapı Bilgi Sistemi (BIM) tabanlı gelişen tasarım sürecinde mimari, statik, mekanik, yangın ve çevre mühendisliği disiplinleriyle koordineli şekilde; Autodesk Revit ve Autodesk Navisworks programları kullanılarak 3 boyutlu olarak yapılmaktadır. Bunun sonucunda hatalar minimize edilerek, gerçekçi ihale ve keşif dosyaları oluşturulmaktadır.

“SN Mühendislik, üstlendiği mekanik ve elektrik projelerinin oluşma sürecinde çakışma sorunlarını gideren ve proaktif çözümler üreten yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlıyor ve projenin tüm aşamalarını BIM ortamında hazırladığı dokümantasyonla yürütüyor. SN Mühendislik, analiz, ön tasarım, tasarım geliştirme, detay projelendirme ve uygulama koordinasyonları gibi tüm hizmet süreçlerini uluslararası normlar çerçevesinde yürütmektedir.” Müşteri Başarı Öyküleri, Autodesk