Hakkımızda

Firma Tanıtımı

slider slider slider
SN Mekanİk FİRMA Tanıtım Yazısı

Yapı Bilgi Sistemi (BIM) tabanlı gelişen tasarım sürecinde mimari, statik, elektrik, yangın ve çevre mühendislikleri disiplinleriyle koordineli şekilde Autodesk Revit ve Autodesk Navisworks programları kullanılarak 3 boyutlu mekanik projelendirme yapılmaktadır. Yerli ve yabancı standartlar çerçevesinde tasarlanan verimli, yenilikçi, çevre dostu sistemlerle; konforlu ve hijyenik ortam şartları oluşturulmaktadır.

Temel mühendislik hesaplamalarında ısı yalıtım raporlaması için İzoder ve TGUB, iklimlendirme tesisatları için ise Carrier HAP yazılımı kullanılmaktadır. Tasarlanan sistemlerin CFD analizi ile konfor seviyesi belirlenmekte, yatırım ve işletme maliyetleri değerlendirilerek fizibilite çalışmaları yapılmaktadır.

“SN Mühendislik, üstlendiği mekanik ve elektrik projelerinin oluşma sürecinde çakışma sorunlarını gideren ve proaktif çözümler üreten yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlıyor ve projenin tüm aşamalarını BIM ortamında hazırladığı dokümantasyonla yürütüyor. SN Mühendislik, analiz, ön tasarım, tasarım geliştirme, detay projelendirme ve uygulama koordinasyonları gibi tüm hizmet süreçlerini uluslararası normlar çerçevesinde yürütmektedir.” Müşteri Başarı Öyküleri, Autodesk